W co ubierasz dziecko?

Moda i styl od wielu pokoleń zawładnęły całym światem. Wszyscy wokół starają się podążać za jej wytycznymi. Nie dotyczy to tylko modelek, czy gwiazd, ale także nas- zwykłych ludzi. Mało tego, coraz częściej propagowana jest moda już u małych dzieci.

Ostatnimi laty hitem stały się koszulki dla dzieci z nadrukiem. Jednak należy pamiętać, iż nadruk musi współgrać z współczesnymi trendami. Gafą będzie ubranie córki w bluzkę z czerwonym kapturkiem, ale jeśli zastąpimy tą ponadczasową bajkową postać Elzą ze słynnej bajki dla najmłodszych, nasza pociecha na pewno spotka się z wielką aprobatą wśród rówieśników. Jeśli chcemy, aby koszulki dla dzieci z nadrukiem były unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, warto dać od siebie trochę wysiłku i spróbować samodzielnie zaprojektować grafikę. Co zrobić, gdy nie mamy zdolności plastycznych, ani komputerowych? Wtedy warto sięgnąć do wyspecjalizowanych w tej dziedzinie firm, które przeleją naszą wizję na papier, a w sumie to na koszulkę.

Moda jest częścią naszego życia i niestety przed nią nie uciekniemy, dlatego też warto być na czasie i podążać za jej trendami.

Witaj na moim blogu! Nazywam się Aurelia Kowacka i pasjonuję się modą. Na co dzień pracuję w sklepie firmowym bardzo znanej i cenionej w świecie mody marki. Mam nadzieję, że moje propozycje stylizacji Ci się spodobają. Zapraszam do śledzenia mojego bloga !